Smartfon – trzecia ręka

0
177
Smartfon - trzecia ręka

Wszyscy miłośnicy wiem – nie śpi. firma stale wprowadza innowacje w różnych oprogramowania modnych gadżetów. Niektórzy z użytkowników nowych funkcji, znaleźć ich rozpaczliwie kochał, jak dzieci. Inne, bardziej subtelne i trudne, znaleźli, nie przegap. Ten post będzie bardzo pomocne dla ciebie, jeśli jesteś fanem i chcesz, aby wykorzystać jak najwięcej z jego przydatnych funkcji.

Przydatne funkcje

Przydatne funkcjeTeraz możesz dowiedzieć się nazwę nadawcy i przedmiot e-mail z  a osobiście. Wystarczy aktywować i powiedzieć w języku angielskim „przeczytał mój list”. dobrze dla rosyjskojęzycznych użytkowników, można wiedzieć dokładnie czas, kiedy uprawia się komunikat

Zapraszamy w każdą korespondencję w wiadomościach, bądź, a następnie przesuń palcem od prawej do lewej – strona będzie dokładnie to czas, kiedy została wysłana lub odebrana konkretną wiadomość. To naprawdę może się zdarzyć. Wstrząsnąć przydatne nie jest to nowa funkcja, ale wielu użytkowników świadomy. W systemie redo podczas pracy z tekstem. Zdobył na klawiaturze na ekranie jakaś bzdura, i chcesz, aby usunąć go szybko? Wystarczy potrząsnąć telefonem, a następnie kliknij na menu, które pojawia się przycisk „wstecz” – wybrany tekst, na przykład, SMS zostanie usunięty.

Jeśli nagle zmienił zdanie – ponownie wstrząsnąć swój telefon i kliknąć na przycisk „powtórz”. Ten schemat działa we wszystkich miejscach, gdzie istnieje pole do wprowadzania tekstu. Budynek poziom? Pierwszy raz słyszałem go! Jest to łatwe do wykonania siłami oprogramowania firm trzecich, 7 ma swoje i bardzo skuteczne środki. po prostu uruchom „Kompas” i przesuń palcem od prawej do lewej. idziesz na prosty interfejs, ale wygodne i żywym poziomie budynku, który działa we wszystkich pozycjach i miejscach: pionowych, poziomych i „lock”. W aplikacji od razu się wyłącza

Wiele procedur

Wiele procedurJabłka wyjaśnione w załączniku a w zasadzie z gniewnym rodzicom, których dzieci przypadkowo spędził dużo pieniędzy ze względu na charakter pracy, wewnętrzne zakupu oprogramowania systemu. w rezultacie spółka włączona jest możliwość, aby wyłączyć okno 15 minut, kiedy nie musisz wprowadzić hasło, aby dokonać zakupu.

Ponadto narzędzie, wbudowany w aplikacji. Przejdź do i wyłączyć wbudowane zakupu. Mnóstwo zdjęć za pomocą jednego kliknięcia To się nazywa seria I jej przydatność trudno przecenić. w trakcie fotografowania z pomocą, naciskając spust i przytrzymać go – telefon będzie rysować bez zmęczenia. Wtedy można szybko w kompleksowym lepiej i usunąć złe zdjęcia. funkcja jest przydatna podczas fotografowania dynamicznych działań. Na przykład, gry na świeżym powietrzu, dzieci, zabawny, zwierzę, lub bliskiej osoby, trudno jest uprawiać sport. Słuchawki, jak pilot zdalnego sterowania do aparatu

Okazuje się, że w przypadku podłączenia telefoniczne, słuchawki z pilotem, przycisk na pilocie zdalnego sterowania i przydatne w pracy z „aparatu” aplikacji. Po prostu kliknij na nią i pojawi się obraz. Przydatne, gdy nie chcesz, aby obraz. Często smarowania, klikając na przycisk przycisk głośności lub na ekranie podczas nagrywania. podczas korzystania ze słuchawek nie jest taki problem. Super-szybkie ładowanie.

Przyjemne wibracje. Jest teraz w stanie wibrować na różne sposoby. Po prostu przejdź do sekcji „kontakt”, wybierz, a następnie kliknij na przycisk „edytuj”. Czas ładowania  można trochę zmniejszyć, jeśli przetłumaczyć na trybie, aby wyłączyć cały radia sekcji. niewielka różnica w mocy ale jeśli masz tylko minut, aby naładować, to będzie bardzo pomocne.