Rozwój aplikacji mobilnych

0
177

Rozwój aplikacji mobilnych-jest to zbiór procesów i procedur, udział w pisaniu oprogramowania dla małych urządzeń bezprzewodowych, obliczeniowych, takich jak smartfony lub tablety.Rozwój aplikacji mobilnych jest podobny do rozwoju aplikacji internetowych, i ma swoje korzenie w rozwoju oprogramowania bardziej tradycyjnie. Zasadnicza różnica jest jednak to, że aplikacje (apps) dla telefonów często piszą specjalnie dla korzystania z unikalnych możliwości, które oferuje urządzenia mobilne, w szczególności. Na przykład, aplikacja do gry może być zapisany, aby korzystać aplikacja mobilna z akcelerometru telefonu iPhone.

aplikacje mobilne
Sposób, oprogramowania, aplikacji, w których wydajność określonego urządzenia jest opracowanie aplikacji (app) początkowo na tym urządzeniu. Oznacza to, że na bardzo niskim poziomie, kod napisane specjalnie dla procesora urządzenia. Gdy aplikacja jest uruchamiana na różnych systemach operacyjnych, jednak, istnieje nieco, gdy ono jest– kod, który może być ponownie wykorzystany, począwszy od początkowego rozwoju. Aplikacje mobilne powinna być znacznie przepisany dla każdego konkretnego urządzenia.

W przyszłości oczekuje się, że większość wysiłków na rozwoju aplikacji mobilnych zorientowanych na tworzenie aplikacji w oparciu o przeglądarki, które są agnósticas urządzenia. Aplikacje oparte na przeglądarce są tylko strony utworzone dla przeglądarek mobilnych. Te strony zbudowane w celu szybkiego pobierania przez sieci komórkowe i mają łatwej nawigacji za pomocą palców.

Popularne aplikacje mobilne:

Appcelerator Titanium:
Stworzony platformie Appcelerator i oprogramowanie nadaje się do tworzenia appsmóviles podobne własnych mobilnych systemów operacyjnych. Służy JavaScript i uchwyty aplikacja mobilna automatycznie przetłumaczyć harmonogram na pozostałe systemy. Ponadto, jest to bardzo proste i nie trzeba być ekspertem w dziedzinie programowania, aby go opanować, ponieważ jego interfejs jest bardzo intuicyjny.Usługi w chmurze, i pozwala tworzyć aplikacje powiązane z sprzętu i oprogramowania, co pozwala na korzystanie z mikro -, aparatu lub odbiornika GPS. Dostępne dla: iOs, Android i Blackberry, a także aplikacji opracowanych z Appcelerator Titanium pozwalają na osiągnięcia technologiczne najbardziej innowacyjnych na świecie aplikacji mobilnych, jak położenie geograficzne lub rozszerzonej rzeczywistości.Negatywna strona tego narzędzia jest jego trudności, czasu automatycznego napełniania, tak jak nie HTML-początkujący, gdzie dodać elementy sterowania. Ponadto, na dzień dzisiejszy część swoje podręczniki i dokumenty nieaktualne.Około 200 milionów użytkowników pracujących aplikacji opracowanych przy użyciu Appcelerator Titanium, ukrywanie około 575 tysięcy programistów. Przedsiębiorstwa, wielkości Avis, Zipcar czy Adidas wykorzystują to narzędzie do swoich aplikacji mobilnych. Aby dowiedzieć się więcej o tym narzędziu, można trafić na artykuł: Trzy narzędzia do tworzenia aplikacji przy dużej prędkości

PhoneGap:
System przeznaczony jest do tworzenia wieloplatformowych aplikacji tylko za pomocą HTML5, CS33 i JavaScript. Obecnie narzędzie na rynku, im więcej platform obsługuje, poza tym, że pozwala uzyskać dostęp do dużej części elementów naszego smartfona, jak kamera, kontakty, lub bazy danych.Pozwala wstępnie skonfigurować nawigację przez wyszukiwarki, co zdecydujemy, jak Chrome lub Firefox.PhoneGap tak, że wymaga dogłębnej wiedzy i rozwój, w szczególności w JavaScript i HTML. Wszystkie aplikacje, które zostały opracowane za pomocą tego systemu nie osiągają wydajności aplikacji w kodach maszynowych. Dla każdej platformy jest używany oddzielny system, Xcode dla komputerów Mac i Eclipse dla systemu Android.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o PhoneGap w artykule Apache Cordova i PhoneGap-Tworzenie aplikacji dla wszystkich warunkach, znajdziesz bardziej aplikacja mobilna szczegółowe informacje.