Jak uniknąć stopy sportowca?

0
491

Profesjonalne avium to infekcja grzybicza

Profesjonalny avium-to zakażenie jest grzyb, który zazwyczaj atakuje skórę między palcami stóp. Ból występuje u koryta fałdy w górę, potem skóra wysycha i łuszczy się.W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie,10% do 15% od dorosłych zależy od pocenia się stóp co najmniej 1 raz w ciągu swojego życia. Powtórki są wspólne, jeśli nie traktować go prawidłowo.

Nazwa wywodzi się z rzeczywistością, że zawodowi sportowcy często wpływa. Pocenie się stóp stwarza optymalne warunki dla rozwoju grzybów: wilgotne, ciepłe, a także sombre.De plus, spacerując boso na mokrej podłodze w miejscach publicznych (np. w szafce kosmos w imprezy sportowe fitness lub basen) również zwiększa ryzyko zachorowania na infekcję. Jednak nie trzeba być sportowej, lub zamierza kierunków przygotowania do połowu.

Przyczyną. Pasożytnicze grzyby tworząc profesjonalny grzybica i inne grzybice skóry są rodziny dermatofita. Są mikroskopijne, a także polują na martwe komórki skóry, włosów i paznokci. Większość czasu jeden lub drugi z 2 następujących typów uczestniczą: cechy mentagrophytes Трихофитон i Трихофитон. Możliwe Problemy. Grzybica paznokci. Z czasem, jeśli nie zajmować, profesjonalny grzybica międzypalcowa może rozprzestrzeniać się i dostać się na paznokcie. Infekcja potem trudniej leczyć. Paznokcie zagęścić i konwersji kolorów.

Objawy i przyczyna

Do zapoznania się z naszą rzeczywistością arkusz grzybica paznokci; Cellulit to drobnoustrojowego. Jest to trudność wszystkim bali się, z tego względu, że o wiele bardziej ekstremalne. Mikrobiologiczna cellulit zakażenie głębszych warstw skóry bakterie, zwykle z kategorii paciorkowce lub gronkowce. Zawodowego sportowca nogą jest jedną z jego głównych przyczyn. Zasadniczo, profesjonalne płaskostopie może prowadzić do choroby wrzodowej (bóle, głównie w głębi skóry, co pozwala na przenikanie innych drobnoustrojów w organizmie.

Cellulit mikroorganizmów tworzy ból, a także obrzęk skóry, która staje się delikatna. Infekcja może rozprzestrzeniać się od stopy do kostek, potem do nogi. Gorączka, a także chłodzi towarzyszą. Cellulit mikroorganizmów może być bardzo poważne, a także bardzo ważne jest, aby udać się do lekarza jak najszybciej, jeśli te objawy pojawiają się. Sportowca nogą może się różnić od jednej osoby do drugiej, i być znacznie rozszerzony.

Na skórze między palcami pękanie i łuszczenie się. Małe, białe skórki stają się coraz bardziej zróżnicowane gdy infekcja rozwija się; Zaczerwienienia pojawiają się w skażonej strefie, w dodatku do pieczenie; A obrzydliwy zapach wieje w niektórych przypadkach nóg; Czasami małe pęcherze (pęcherzyków), pobranego płynu pojawiają się; Infekcja czasami wpada w podeszwie stopy.
Liczba osób, które zaraziły się po raz pierwszy widzę ich objawy pojawiają się ponownie kilka miesięcy później. Jeszcze jeden czynnik do podejmowania higienicznych określa przestrzeganie.

Stosować się do obowiązujących podczas gdy zalecane leczenie. Nawet, jeśli objawy w ogóle zniknęły, grzyb może nadal istnieć, a także ponownie objawi się przy pierwszej okazji; Wiele higiena jest nadal najlepszym sposobem, aby zatrzymać grzyb: trzymać nogi w porządku, niesamowite i zupełnie suchy. Upewnij się, że dokładnie wysusz stopy i palce u nóg za pomocą schludny ręcznikiem po umyciu, a także przy wypadach na basen. Uwaga! korzystać ze wspólnego ręcznika, że rzeczywiście był w kontakcie z

Fakty i odniesienia w infekcji stóp sportowców

Zainfekowanego nóg można przenieść infekcję;Korzystanie z plaży butów, kiedy ty chodzisz w publicznym miejscu, w którym gleba jest wilgotna (konwersja przestrzeni, wspólny prysznic, basen itp.);.
Wybierz skarpety z bawełny lub wełny, które biorą wilgoć. Jeśli nie pocenie się stóp, uważają, przekształcając swoje skarpetki w ciągu dnia. Gruczołów potowych na nogach, w ilości 250 000, może utworzyć nie więcej niż 1 kubek (250 ml) potu na dobę! Trzeba również przyznać, że różne zabiegi pomogą zminimalizować zbyt dużo potu, takie jak przepis wytrzymałości antyperspiranty (zobacz nasz biuletyn nadmierne pocenie). Najlepiej zasięgnąć porady lekarza, aby uzyskać odpowiednie leczenie, niż produkty sprzedawane bez rejestracji i sms;.

Wybór butów sportowych, które oferują ogromny wentylacji;.
W razie potrzeby, spray nogi lub, być może, wewnątrz buty z talkiem lub pokruszony leki przeciwgrzybicze (Gold Bond ®, Desenex ®, w Kanadzie, Mycoster ®, Fongamil ®, Amycor ®, Fonx ® we Francji), który absorbuje wilgoć;. Trzymać z dala od samo noszenie butów na co dzień, a jeśli to możliwe, pozbyć się wkładki dobrze wyschnąć przez noc i również posypać go proszkiem przeciwgrzybiczych;.

Jeśli to konieczne, nałożyć przeciwgrzybiczy krem 2 razy w tygodniu na nogach, a także na paznokcie; to może pomóc, aby uniknąć, że grzyby rosną;.Precz ze starymi butami, które faktycznie dokonały drogi;.Światło słoneczne łazienki są przydatne do nóg, a także pomóc utrzymać je do sucha;.Wreszcie, konsekwentnie Sprawdź swoje nogi; przyjąć do wiadomości zmian w cieniu lub wygląd twojej skóry.