Jak radzić sobie z nieświeżym oddechem?

0
375

Środki do walki z nieprzyjemnym zapachem jamy ustnej.

Chcesz znaleźć solidną i śmierdzący oddech? Wraz z zwykłym czyszczeniem, istnieją naturalne środki do walki z nieprzyjemnym zapachem z ust. Niektóre produkty – cebula lub czosnek, na przykład, tak jak tytoń i alkohol, zrozumienia, aby dać czasami cuchnące oddech. Jednak cuchnący oddech choroba warunkowo-stałe lub szybko powracający po czyszczeniu zębów, kryje się jeszcze jedno. W większości przypadków problem zależy od ustnej: higiena jamy ustnej nie jest idealny, problemy dziąseł, próchnica, resztki jedzenia, że loży pod Starym mostem … tak, on obejrzał przeprowadzenia konsultacji z dentystą.

Często, to może być również problem ENT (stałe zapalenie zatok), przewodu pokarmowego (refluks) z undiabète, lub nawet zupełnie suchość w ustach z powodu przyjmowania leków (około 300 mieć taki efekt!). ROŚLINY DO GRYZIENIA ZNEUTRALIZOWAĆ NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST
Liczne rośliny są uważane za w celu zmniejszenia wpływu одорантов połączeń, rozwijać mikroorganizmów w jamie ustnej, a także powodować nieświeży oddech. Przystąpić do egzaminu na możliwość, w zależności od preferencji (żadnych zobowiązań, aby połknąć, można bekać ją z powrotem): żuć świeże persil, lub liści mięty lub bazylii. Różne inne opcje również aktywizacji także: jeśli nie boisz się mocny smak, mâchonnez ząbek, dopóki nie łagodzi, a także żuć coś; lub żywią się nasionami kolendry, rysować na бадьян. W indyjskich restauracjach dają bardzo często połączenie tych nasion na koniec posiłku.

PRODUKTY, KTÓRE OFERUJĄ DOBRE ODDYCHANIE. Jesz na ziarna kawy po posiłku. Umyć ci usta z sokiem z cytryny osłabione w małej ilości wody. Wziąć banan lub kiwi do leczenia. CZYSTY JĘZYK. Bakterie mogą gromadzić się na swój język, opracowanie złoża białawy konno. Ta „warstwa” stagnacja mogą być odpowiedzialne za nieświeży oddech. Ceremonia: usunąć go z skrobak do języka (w aptekach), od cały czas niski w usta. UMYĆ USTA ZDEZYNFEKOWAĆ Jak prewencyjne, a także dostawców usług, aby to zrobić, po tym, jak danie (i czyszczone zęby). I też nie za 2 sekundy! Aby być skutecznym na nieświeży oddech, trzymać 30 sekund w ustach, ten moment, że energetyczne zasady prawa.

Różnorodność wypieków, która zdecydowanie ograniczy rozprzestrzenianie się mikroorganizmów

Odmiana pieczenia, która z pewnością ograniczyć rozprzestrzenianie się mikroorganizmów, połączeń źródło śmierdzące. Wody 1 łyżeczkę sody oczyszczonej w 1 szklance zimnej wody. Dodać 1 kroplę mięty pieprzowej olejem (można dodatkowo umieścić 1 drzewo herbaciane), i wymieszać. W wersji ważnych olejów. Wymieszać 2 zmniejszenie niezbędnych olejków z drzewa herbacianego, mięty pieprzowej i goździki w 100 ml wody.

LUB PRZYPOMNIEĆ SOBIE MITYCZNYCH PERFUMOWANA BOTOT (W APTEKACH). Dojrzałe 250 lat, to faktycznie nie brała lotu! Dla najmłodszych bajki, został zaprojektowany dla króla Ludwika XV. Cały sąd udaje się po tym, że jest to nowość po francusku, poświęcony higienie jamy ustnej, a których wykonanie jest uznawany Królewskim towarzystwem medycyny. Możemy, na przykład, znacznie bardziej suwerennym ze świeżym oddechem! Praktycznie sam, biorąc pod uwagę, że jej rozwój, ona zawsze składa się z alkoholu, a także benzyna, gaz, mięta, cynamon oraz goździki. Umieścić kilka spadać w szklance wody i wypłukać usta. Umyć usta Botot, wszystko gotowe, opiera się na tej samej nieruchomości, w ostatnim czasie pojawiły się.

Nieświeży oddech może być wyłącznie wyłączanie. Niektórzy ludzie mogą regularnie myć zęby, tam absolutnie nic nie zrobione, nieprzyjemny zapach odpowiada. Kwestia sporna: nadużywanie alkoholu, palenie tytoniu, próchnica zębów lub protezy. Więc co zrobić? Poniżej przedstawiamy 5 propozycji dla skutecznej walki z nieświeżym oddechem.

Spożywać sok z cytryny. Nieświeży oddech jest głównym punktem, z powodu obecności bakterii w jamie ustnej. Dlatego też pić sok z cytryny może być bardzo skuteczne. Jego dezynfekujące właściwości sprawiają, że możliwe jest znalezienie świeży oddech w każdej chwili dnia. To narzędzie jest 100% naturalnym ma podwójną korzyść od pracy, a także szeroki. Miesza w szklance wody, soku cistron może być napój dnia.

Naturalny sposób leczenia nieświeży oddech.

Na dużo większą wydajność, można atakować bezpośrednio na cytryny. Ale uważaj, jest bardzo kwaśny. Przygotować wariant wodorowęglanu napój.
Jak już muszą przyznać, soda oczyszczona-jest to ważny element w rezydencji. Może rozjaśniać zęby, zwalnia się od zgagi, ale i skutecznie walczyć z nieświeżym oddechem. Aby to zrobić, wymieszać 1 łyżeczkę sody oczyszczonej w szklance, a także robić płukanie. Można wznowić procedurę tyle razy, ile potrzeba.

To z jakich to potężny anty-bakteryjne, że do przygotowania napoju bezalkoholowego z Aids, aby usunąć nieprzyjemny zapach z ust. Jeśli chcesz więcej nie czuć papierosy, metoda ta nie będzie mieć fantastyczne odsetki. Jedz persil. W persil może być stosowany w różnych sposobów, aby pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z ust. Można jeść liście po posiłku. Ponieważ jest bogata w chlorofil, persil będzie nagrywać zapachy, a także zniszczyć ich. Chlorofil zmniejsza produkcję gazu, a także zanieczyszczenia z przewodu pokarmowego.