Jak pozbyć się trądziku?

0
418

Trądzik to choroba dotykająca skórę

Trądzik to choroba skóry, która dotyka prawie 9 nastolatków na 10 i 2 z 5 kobiet. Ona powoduje pryszcze na twarzy, szyi, klatki piersiowej i czasem na plecach. Początkowa hormonu trądzik leczy dobrze. W wiadomości: kalifornijskie oficery śledczy obecnie mamy do czynienia z rozwojem szczepionki przeciw trądziku pierwsze badania w laboratorium obiecujących, ale początkowego zawodowego postępowanie jeszcze się nie rozpoczęło. Niedługo przegląd w naszym artykule będzie zastrzyk do trądziku. Jakie są oznaki i objawy trądziku? Trądzik oznaki i objawy, cechy:

Czarne kropki Krosty (białe przyciski, które zawierają ropa). Grudki (czerwone i nieprzyjemne). Guzki (duże przełączniki, dyski, głębokie i bolesne krosty).
Cysty (niewygodne rany, a także w tym ropy). Trądzik: Jak zatrzymać pojawienie się zaskórników? Ukształtowanie u mnie trądzik! Dobre wiadomości, porady mogą pomóc uniknąć wyprysków. Oto tylko jak zapobiec trądzik:. Do oczyszczania twarzy 2 razy dziennie z lekkim mydłem. Unikając dotyku twoich zaskórników, Aby nie rozprzestrzeniać bakterii na powierzchni skóry.

Korzystanie z elementów, które некомедогенны, na bazie wody do makijażu.
W ci narzędzie do usuwania makijażu przed snem. Spożywać zrównoważone. Unikając otwiera się na słońce bez ochrony na działanie promieni słonecznych (skóra staje się szorstka, aby chronić od światła słonecznego, a także przełączniki odrodzi po). Realizując te zalecenia, na pewno, z dala od narażając się na pojawienie się trądziku. Trądzik narusza twój nastolatek? Antybiotyki na receptę-to nie tylko usługa. Naturalne środki zaradcze, które działają w twojej okolicy, a także na ochronę mikroorganizmów, są ich pasją.

 Pomoc dla naturalnych środków

Tytoń, alkohol, kosmetyki, nadużywanie słońca, a także fizyczne brak aktywności fizycznej nie dogadują się z przyciskami. I wrogich oczyszczenia nie stworzył chwil … to jest o wiele lepiej, aby dodatkowo uniknąć nadmiaru tłuszczu i gotowane cukru (biały chleb, chleb …). To dobry pomysł, jednak, aby skupić się na dieta, w obfitości warzywa, owoce, a także całych ziaren. Pomocy po naturalne środki dostępne w aptece, sklepie spożywczym lub zielarza. Mangan, miedź, złoto, srebro, cynk … mikroelementy anty-zakaźnych, a także przyczyniają się do zwiększenia siły obronne organizmu. Jeśli trądzik jest bardzo boli, jak również pochodzą z uczuciem niepokoju i zmęczenia, czas brać lekarstwo!

Wziąć tabletkę ssać miedź-złoto-srebro (Oligostim) rano, jak kontrolka mangan-miedź oligosol) na noc w ciągu miesiąca. Włączać żarówki cynku w przypadku doświadczenie zmęczenia. Najlepiej, należy zintegrować środkiem minerałów w naturalnej terapii, a także w medycynie, w ciągu 3 miesięcy. Selen 9 h 3 granulki, rano i wieczorem, w ciągu jednego-dwóch miesięcy, kiedy skóra tłusta, trądzik białe jak trądzik zniknął wraz z utratą włosów. Potas bromatum 9 h 3 granulki, rano i wieczorem, w ciągu jednego do dwóch miesięcy, gdy chodzi o guzków, lub czerwony torbieli. Dodajemy sprawy do rozpatrzenia przez Walne opierając się na scenariusz.

Jeśli to jest OKOŁO słaby, przygnębienie, ma tendencję do dostać migreny, łamliwość włosów, łupież lub opryszczka: sodowe rury 15 godz., po jednej dawce co 2 tygodnie obrotowy z siarka iodatum 15 h. Jeśli ma nieprzyjemny zapach z ust rano, ręce niebieskie, bardzo chce: jaskier 15 godz., jedna dawka co dwa tygodnie, obrotowy z siarka iodatum 15 SN. Jeśli jest nieszczęśliwy, wyczerpany i zrozpaczony, ma apetyt lub wyprysk: sepia 15 godz., jedna dawka co dwa tygodnie, na przemian z siarka iodatum 15 SN. W wyniku tornada hormonów, produkcję łoju zwiększa się, zwiększa skórę, pory się rozszerzają, a także trądziku pojawiają się. Większość nastolatków jest zaniepokojony, ale pryszcze, zazwyczaj zapisywane są irytujące dzisiaj rozszerzenie wielu młodych ludzi.

Zrozumienie bardziej niekorzystnego trądziku u młodych ludzi,

Zachęcam ich, aby poddać się. Inne korekty, zrozumienie bardziej niekorzystnej trądzik u młodych ludzi, a także członkowie rodziny, bliscy przyjaciele, dorośli … oceny pryszczaty, nieśmiało, podkreślił, że według najnowszych badań **. Wpływ na więzi społeczne i poczucie własnej wartości, z powodu tego, że jest mocny, to będzie wymagać, aby działać szybko. Nastolatki czują się tak уязвлена, że nie odważy się zmierzyć z problemem. Lub dostają uciśnionych centrum działań spowolnienie pulsu, tak jak można ufać natychmiastowej obsługi. To tam, gdzie rodzice mają funkcję grać. Nie biorąc dziecko na Manu militari do lekarza, bo „młody dorosły człowiek, który wchodzi w kontakt z nawet z nim, a nie po jego leczenia, a także nawroty są nieuniknione” – ostrzega dr skóry.

Brigitte Dreno. To lepiej, aby spróbować przekonać go fachowo wyjaśnia systemów trądzik. A także podkreślając, że to nie jego wina, że trądzik jest nie wyniku braku zdrowia, a także znacznie mniej związane z jego seksualnością, jak obawiali się niektórzy nastolatkowie. „Każdy powinien mieć definicję dla młodzieży, dodaje psychoanalityk Olivier Револ. Gdy interakcja jest wyzwaniem, nie zastanów się dwa razy, szukać lekarza, który z pewnością będzie w stanie lepiej przekazać naszą wiadomość, a także bezpośrednie młodej skórze specjalisty lub do psychologa, kiedy depresja przychodzi na szczycie tego problemu”.