Jak pozbyć się problemu z oczami?

0
403

Warunki podrażnienia oczu często towarzyszą.

W przeciwieństwie pozorom, zupełnie suchego oka, nie zawsze związane z brakiem łez. Często, to gruczołów ataku … Mało przyznaje się publicznie, że to choroba przewlekła i многофакторное, jednak ilość celów: 4 mln francuzów robić absolutnie suchego oka. A także W przeciwieństwo popularna wiara, to rzadko wiąże się z niewydolnością łez. Na pewno, gruczołów łzowych często początek problemu: to po tym, że susza oświadczyła, aby być „płynny”, co stanowi około 15% przypadków.

Ale w obliczu absolutnie suchego oka, a także czerwony palący świąd, stan zapalny powieki, zaburzenia widzenia, uczucie ciała obcego, oczu pracownik jest zazwyczaj w suchym zaklęcie „адсорбер” (50% przypadków), lub” смесовая” (35 %), które łączą się w czerwonym funkcjonowania gruczołów meiboma wzdłuż powiek, a także pomóc upewnić się, że wysoka jakość łza film. A także to właśnie od tej obserwacji, że u.Z. firmy, TearScience, niedawno opracował terapię, która zawiera diagnostyczny i terapeutyczny narzędzie, zarówno koncentruje się na tych gruczołów.

Produkcja rozkłada i zmniejsza oko zdecydowanie niewystarczająca
Obecnie liczba od 50 do 70 w górnej i dolnej powieki, te gruczoły łojowe produkują oleista połączenie, charakterystyczną cechą jest, aby uniknąć parowania filmu łzowego, która zasila nasze rogówki i chroni przed zarazkami, suszy i ciosy jak entout. Kiedy ich wydzielanie okazuje się niewystarczające, na przykład, jeśli jest niedrożność kanałów ich likwidacji, grubość warstwy lipidowej jest zewnętrznie zakopiańskim kinie łagodzi. W rezultacie warstwa wody ma tendencję do испарять, a także oczu do cery suchej. Tym nie mniej, w tej sytuacji, sztuczne łzy lub oczy spada smarowania nie wystarczy.

  Urządzenia zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wilgotnego ciepła na poziomie powieki

Oczywiście, doskonała higiena oczu jest ważne, sztucznych zalecane łzy i krople do oczu przeciwzapalne i antybiotyk, polecany przy suchej zaklęcie doprowadziło do zakażenia. Ale ułatwić chorym, to jeszcze i, w szczególności, odblokować łojowych. Można to osiągnąć, masując powieki, scrubing ich z małej strony działalności, oczy, zajmujące się w górę, funkcjonować w skróconej powieki górne powieki.

Inne rozwiązanie: niektóre urządzenia zostały zaprojektowane, aby dostarczyć wilgotne ciepło na poziomie powiek, czasami w połączeniu z systemem masażu do wygładzania, a także ewakuować zawartość gruczołów meiboma. Leczenie odbywa się w okulisty обмундированы. Wreszcie, problem nie zostanie rozwiązany, to z pewnością dobry pomysł, aby rozwiązać jak najwięcej elementów, które mogą aktywować go.

Według niedawnego sondażu przeprowadzonego w odniesieniu do 700 osób, wiadomo, że ponad dwie trzecie osób zajmujących się całkowicie sucha choroby oczu są kobiety, większość w wieku powyżej 46 lat. Istnieje wiele innych zagrożeń zmienne: całkowicie suchego oka stan może mieć swój początek w określonych warunkach (zapalenie spojówek, купероз …), leki (uspokajające, odpoczywając tabletki …), zaawansowane zużycie wejść w kontakt z soczewkami, pracą na ekranie, i różne aspekty środowiskowe (a/c, wiatr, zanieczyszczenie powietrza). Zupełnie suche oczy, jeśli nie zapobiec, powinno być starannie monitorowane.
Większość z nas właściwie już przeszedł zapalenie oka niewielki, w dowolnym momencie czasu. Zwykle to mija dość szybko, ale w niektórych przypadkach dodatkowe uciążliwe. Zastanówmy to uczucie podrażnienia oczu, aby odkryć jej przyczyny, potencjalne konsekwencje, a także odpowiednie leczenie.

Rodzaj alergicznych miejsc reakcji oka

Jakie są przyczyny podrażnienia oczu? Twoje oczy mogą gorzej na wiele czynników. Poniżej przedstawiono główne przyczyny rozdrażnienia oczu. Ciało obce w ok. Możliwości jest wiele: raz, kurz lub piasek, są jednymi z najczęstszych. Międzynarodowy organ może powodować swędzenie, suchość oczu, drażliwość i uczucie piasku w oczach. Alergie Oczu Reakcje alergiczne oczu często są sezonowe, zdarzają się o wiele częściej, wiosną i latem, kiedy pyłek roślin z drzew, dziedziniec i kolorów powoduje alergię u tych wpłynęło. Tego rodzaju reakcja alergiczna oczu miejsca pod termin” zapalenie spojówek sezonowy „. Jeszcze trochę nam radzić sobie z alergią oczu przez cały rok– wspomnieliśmy przewlekłe zapalenie spojówek lub bylina.

Różne inne alergeny z pyłku, może wprowadzić w oczy i powodować reakcję alergiczną-to, na przykład, sierść i kurz w domu. Te reakcje alergiczne nazywają” alergią wewnątrz „. Bytowych zanieczyszczeń mogą zawierać zarodniki grzybów, pleśni, a także sierść zwierząt, składniki te mogą stać się ciągłym źródłem podrażnienia dla tych, którzy alergię.

Twoje oczy mogą się zarazić podczas kontaktu z dużą ilością mikroorganizmów, składająca się z mikroorganizmów, wirusów oraz grzybów. Powoduje to stan zapalny, a także różne inne objawy, takie jak stan zapalny. Infekcje mogą wpływać na biały oczu, powodując zapalenie spojówek (różowe oko) – lub w przedniej części oka, zwana rogówką. Powieki mogą być zanieczyszczone. Chociaż ktoś może być pod wpływem tych pytań, infekcje oka znacznie więcej zwykle u osób, które noszą się nazywać obiektywy.