Jak oczyścić jelita grubego w sposób naturalny?

0
164

Korzystanie z wody jest jednym z najbardziej prostych

Korzystanie z wody jest jednym z najbardziej prostych

I bezpiecznych sposobów naturalnego oczyszczania jelita grubego woda nawilża krzesło i nadaje mu wielkość, co ułatwia jego przechodzenie przez jelita grubego człowiek, który odwodniony, będzie mieć mniej odchody, bo jego ciało stara się utrzymać wodę on będzie absorbować wodę z jelit, co powoduje, że krzesło staje się suche, twarde i trudne do przejścia codzienne potrzeby każdej osoby w nawilżeniu są różne, ale ważne jest, aby pić dużo wody w ciągu dnia inne napoje, w tym z kofeiną, przyczyniają się do codziennej konsumpcji wody człowiekiem, ale zwykła woda jest najlepszym rozwiązaniem.

Ponieważ nie zawiera kalorii w badaniu z 2013 roku naukowcy z Jordanii okazało się, że codzienne picie czterech filiżanek wody zmniejsza ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, ale wyniki nie były istotne statystycznie to samo badanie wykazało zaparcia jako istotny czynnik ryzyka rozwoju raka jelita grubego. Picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie może pomóc zapobiegać zaparciom, a także daje wiele innych korzyści dla zdrowia.

Surowe soki owocowe i warzywne soki zawierają wiele elementów, które mogą pomóc oczyścić jelita grubego, w tym błonnik, substancje fitochemiczne (przydatne roślinne substancje chemiczne) i naturalne cukry, które działają jak środki przeczyszczające, takie jak sorbitol i fruktozę. Niektóre plany oczyszczania jelita grubego zaleca się spożywać tylko płyny w ciągu kilku dni za jednym razem, aby pomóc oczyścić jelita grubego i przewodu pokarmowego większość organów zdrowia polecają przeciw niezaufanego źródła sok oczyszcza.

Surowe soki mogą zawierać związki, które źle wpływają na nerki i wątrobę. Bez żadnego leczenia, aby zabić szkodliwe bakterie i wirusy, soki te mogą również sprawić, że ludzie chorzy.

Mogą one stanowić znaczne zagrożenie dla osób z chorobami, takimi jak cukrzyca najlepiej pić soki owocowe i warzywne w postaci smoothie, aby zapisać wszystkie błonnik, wodę i składniki odżywcze nienaruszone. Fermentowane produkty często zawierają wysokie poziomy probiotyków, które są pożyteczne bakterie, które przyczyniają się do zdrowia jelit bakterie te pomagają jelita regularnie wyprowadzać krzesło z jelita grubego i zmniejszają ryzyko powstawania gazów, wzdęcia, zaparcia i zakażenia.

Regularne spożywanie soku z cytryny może

Regularne spożywanie soku z cytryny możePozytywnie wpłynąć na zdrowie układu pokarmowego wydaje się, że ludzie doświadczają najwięcej korzyści, gdy piją go na pusty żołądek, co pozwala przyłączy w miejscowości limone łatwiej komunikować się z błony śluzowej jelit dostępność czystej jelita grubego ma kluczowe znaczenie dla niektórych badań przesiewowych, takich jak kolonoskopia.

Większość osób otrzymujących colonoscopy, należy przyjmować preparat do czyszczenia jelita grubego za dobę przed zabiegiem w badaniu 2015 roku, opierającym się na kolonoskopii, jedna grupa uczestników otrzymała preparat kwasu askorbinowego lub witaminy c w dodatku do standardową ciekłej mieszaniny glikol polietylenowy (PEG).

Uczestnicy, którzy brali witaminę c, mieli lepsze przygotowanie jelit, niż członkowie innych grup sok z cytryny jest bardzo bogaty w witaminę c, dlatego może on być skutecznym naturalnym środkiem oczyszczającym jelita grubego. Pierwsza nowoczesna толстокишечная maszyna została wymyślona przez około 100 lat temu.

Dziś higieniści jelita grubego lub гидротерапевты jelita grubego wykonują ирригацию jelita grubego. Nawadnianie okrężnicy działa jak lewatywa, ale zawierają o wiele więcej wody. Podczas gdy leżysz na stole, pompa niskiego ciśnienia lub grawitacyjna zbiornik myte kilka litrów wody przez małą rurkę umieszczoną w odbytnicy po tym, jak woda dostanie się do jelita grubego, lekarz może masując swój brzuch. Następnie puścisz wodę, jak regularne ruchy jelit; proces zmywa cieczy i odpadów terapeuta może powtórzyć proces, i sesja może trwać do godziny lekarz może stosować różne ciśnienia i temperatury wody, i może lub nie może połączyć wodę z enzymów, ziół, kawy lub probiotykiem.

Probiotyki-są to suplementy które zawierają pożyteczne bakterie

Probiotyki-są to suplementy które zawierają pożyteczne bakterieJaka jest teoria naturalnego oczyszczania jelita grubego jedną z najważniejszych teorii leżących u podstaw oczyszczania jelita grubego, jest starożytną wiarę, zwane teorią аутоинтоксикации. To przekonanie, że непереваренное mięso i inne produkty powodują gromadzenie się śluzu w jelicie grubym to nagromadzenie produkuje toksyny, teoria idzie, które wchodzą w krążenie krwi, zatruwając organizm.

Na pierwszy rzut oka, pomysł o tym, że toksyny reabsorbiruûtsâ przez organizm, ma jakiś sens. W końcu, czopki doodbytnicze stosowane są do szybkiego podawania leków, ale cała teoria аутоинтоксикации została obalona jaki jest cel naturalnego oczyszczania jelita grubego wymagania zdrowotne stawiane przez producentów produktów do czyszczenia jelita grubego i praktykującymi lekarzami przepłukać jelita grubego, są szerokie i szerokie. Ich głównym celem jest, aby oczyścić jelita grubego od dużej ilości zastoju, przypuszczalnie toksycznych odpadów, inkrustowane na ścianach jelita grubego. Oni twierdzą, że to zwiększy witalność organizmu.

Pamiętaj, że naturalny nie oznacza bezpieczny. Rząd nie reguluje naturalne produkty do oczyszczania jelita grubego, dlatego ich wydajność, czystość i bezpieczeństwo nie mogą być zagwarantowane. I każde państwo ma swoje własne zasady o tym, czy powinny być praktyki profesjonalnie licencji. To jest zawsze dobry pomysł, aby porozmawiać z lekarzem przed rozpoczęciem nowej praktyki, takie jak oczyszczanie jelita grubego.

Wzrost ilości rozpuszczalnych i nierozpuszczalnych włókien może pomóc w rozwiązaniu szerokiej gamy problemy żołądkowo-jelitowe, w tym zaparcia, дивертикулярные choroby i raka jelita grubego. Typowy amerykanin zużywa około 15 gramów dziennie, ale trzeba bliżej do 25 gramów do 30 gramów. Jeśli nie ma problemu z glutenu, dodać źródła jak nierozpuszczalnych włókien, takich jak zboża i ziarna zbóż, jak i rozpuszczalnych włókien, takich jak otręby, niektóre owoce, niektóre warzywa i płatki owsiane.