Jak leczyć niedobór ucha?

0
445

Stan obróbki akustycznej.

Jaki jest stan akustycznej obróbki?. Ludzie z problemem akustycznej obróbce, a także dźwięki (w związku z tym, nie ma strat), ale analiza tych dźwięków nie wystarczy. W ten sposób powstaje dysfunkcja w miejscach głośników, że procedura i analizować informacje słuchem. Jest to uciążliwe, w wyniku problemów w zarządzaniu, rozszyfrować, zorganizować, nauczyć się i zapamiętać informacje, które słyszałem. W ten sposób problem przetwarzania słuchowego może ograniczyć rozumienie mowy w hałasie, lokalizacja dźwięku, a także inne.

Jakie są przyczyny zaburzenia przetwarzania słuchowego?
Problem akustycznej obróbki może być w wyniku opóźnienia dojrzewania układu słuchowego, być dziedziczna lub spowodowane urazem. Auditory bałagan przetwarzania (ТТА), wcześniej zwane zaburzenia Centralnego słuchowego (oda), jest problem wpływu 2 do 7% chłopców i 2 do 3 razy więcej dzieci niż kobiety. To może, między innymi, ma znaczący wpływ na wykrywanie, a także komunikacji dla osób, które są narażone na.

Ocena przetwarzania słuchowego problemy Analiza stanu akustycznego traktowania mogą być wykonane z wieku 7 lat otolaryngologa. Zwykle trwa od 2 do 3 spotkań trwające około 1 godziny i 20 minut każdy, opierając się na potencjał partnerstwa i koncentracji dziecka lub osoby dorosłej. Bardzo ważne jest, aby zrobić badanie słuchu (audiogram z сурдологом) z wyprzedzeniem, aby upewnić się, że człowiek dobrze słyszy.

Ocena obróbki akustycznej

Oceny możliwości akustycznej obróbki rozpocznie się później. Pacjent powielać słowa, cyfry, a także słowami kluczowymi słyszałem. Żadnych wniosków sprawdzić sprawdzić lub piśmie. Testy wykonywane są w dźwiękoszczelne kabinie pod słuchawki. Wiedza specjalistyczna nie jest niewygodne lub nawet nieprzyjemne. Analiza krótko posypać zatrzymuje się, aby reklamować koncentracji, a także inspiracji człowieka.

Do ocenyJeśli klient bierze psychostimulante leki (na przykład, ritalin), przyjąć trzeba, zwykle do przeznaczenia audiologia. Pomoc w udziale, a także oferty od człowieka, ważne jest, aby umieścić отоларингологу z wiadomościami o różnych innych zainteresowanych stron, takich jak raporty w logopedów, wyjątkowe edukacja i nauka, psychologia, i tak dalej.

Oceny w audiologii, spotkanie dla opisu wyników zaprojektowany z rodzicami lub klienta (na podstawie wyników ostatniej konferencji, w późniejszym terminie lub telefonicznie, jak przypadek może być). Pełny raport dostępny jest do rodziców, do instytucji, a także do rodzaju (lekarz, specjalista od mowy, lub inne), z wyrokami, a także zalecenia, aby pomóc z nauką, a także wzrostu indywidualnego, jak u siebie w domu, w szkole lub w pracy.

Może niektóre środki, aby zmniejszyć problemy, z jakimi borykają się ludzie ze stanem przetwarzania słuchowego. Procedury, audiologia, dowiedzieć się wiele strategii do słuchania, akustyczne regulacji środowiskowych, finansowych preferencjach w inwestycjach w klasie i korzystanie z FM-systemy (systemy modulacji częstotliwości) kilka z nich.

Specjalista ds. Zdrowia i dobrego samopoczucia specjalnie przeszkolony

Nie zapominaj, że laryngolog-to zdrowia i odnowy biologicznej specjalista specjalnie przeszkolony reagować na wszystkie twoje pytania na problem traktowania akustyczne i zdrowia słuchu. Laryngolog jest specjalistą opieki zdrowotnej słuchu, który studiuje, a także zajmuje się problemami słuchu człowieka (np.: szum w uszach, nadwrażliwość).

Audiolog sprawdzić słuch.W przypadku utraty słuchu, сурдолог pewnością ocenić poziom utraty słuchu, a także potrzeby pacjenta w różnych sytuacjach (w restauracji, w domu, na całej usługi lub wypoczynku, w szczególności, itp.). On daje wskazówki, aby pomóc człowiekowi i jego otoczenia przy opracowywaniu podejścia do współpracy z uwzględnieniem pełnego wykorzystania zrozumienie słowa całej dyskusji.

Audiolog może także zalecić noszenie прослушивающего urządzenia i/lub środki w celu poprawy słuchu. Inne rodzaje ocen jest podłączony do słuchania zdrowia i dobrego samopoczucia. Za naruszenia dzwonienie w uszach, nadwrażliwość, a także problemy przetwarzania słuchowego (ТТА), audiolog będzie zrobić wycenę, a także oferowane strategii, a także usługi, aby poznać się lepiej, jak poradzić sobie z tymi słuchem problemy. To wpisuje się w ramy programu akustyczny centrum rehabilitacji. Proces rehabilitacji odbywa się na jednej lub kilku konferencjach, licząc na opiekę i potrzeb. Отоларингологу, z pewnością, również realizują kolejny post-processing, aby wziąć pod uwagę błędów.

U dzieci i młodzieży, audiolog, oczywiście, z problemami słuchu, stosując jednak skorygowanej metody. Aby dojść audiologa w Quebec, dyplom drugi college cyklu jest obowiązkowe, albo poprzez zakup magistra w dziedzinie audiologii (M. A. P.). Aby otworzyć poziom nauczyciele stażyści muszą być posiadaczami poziomu z wyróżnieniem studia w dziedzinie audiologii Instytutu mowy i języka patologii i audiologii Uniwersytetu w Montrealu, lub dyplom ocenione, aby być porównywalne. Aby mieć możliwość wykonywać, laryngolog musi należeć do zakonu orthophonistes Te audiologistes Quebec. Rozwiązania w audiologia dostarczane są do osób w każdym wieku: noworodków, młodzieży, Młodzież, a także dorośli.