Jak leczyć cukrzycę w sposób naturalny?

0
344
Uzdrowienie jest możliwe

Odżywianie, oddychanie, równowagi emocjonalnej, ruch ciała i pozostałe kluczowe kroki do leczenia cukrzycy

Odżywianie, oddychanie, równowagi emocjonalnej, ruch ciała i pozostałe kluczowe kroki do leczenia cukrzycy.Odżywianie, oddychanie, równowagi emocjonalnej, ruch ciała i pozostałe kluczowe kroki do leczenia cukrzycy. Oficjalne numery od cukrzycy są oczywiste: na świecie jest około 285 milionów ludzi, którzy są chorzy, a do 2030 roku ich liczba wzrośnie do 435 milionów!

Dane, które nie pozostawiają miejsca na wątpliwości, a tym bardziej mam nadzieję, że potem zobaczyłem, że cukrzyca będzie „przewlekłe zmiany degeneracyjno-dystroficzne choroba nieuleczalnie”, tak przynajmniej określa ada, American diabetic association, główną placówką medyczną w świecie, który się tym zajmuje.

Mantry o tym, co jest powszechnie znanym jest to, że osoba z cukrzycą, niezależnie od typu I lub II, to on będzie zmuszony dożywotnio korzystać z produktów (insulina lub сахароснижающие leki), farmaceutycznej. Nic dziwnego: taka jest obecna paradygmat. Ale rzeczy tak po prostu? Na szczęście, najczęściej, rzeczywistość przekracza najśmielsze fantazje, odmawiając prawie codziennie i paradygmaty dogmatów i zakorzenione.

W tym zakresie Paracelsus ostrzegał, że „żaden lekarz nie ma prawa mówić, że choroba jest nieuleczalna. To jak obrazić Boga, natury, i gardzić stworzony. Nie ma takiej choroby, jak strasznie, jak to może być, dlatego, że Bóg nie odpowiada troska”.

Uzdrowienie jest możliwe

Uzdrowienie jest możliweSłowa wielkiego alchemika ze Szwajcarii, a teraz stały się doskonałym rzeczywistość: coraz więcej ludzi wołają do świata, aby się wyleczyć z cukrzycy! Ale, kto czyta ten dziennik, nie dowiesz się niczego, a to dlatego, że cukrzycy nie można wyleczyć. Kongresowy диабетологов i w oficjalnych publikacjach, on nadal udzielającym nieuleczalności tej ogromnej społecznej problemy, skargi jest jej gwałtowny wzrost, przynajmniej w świecie zachodnim, ale nikt nie mówi o uzdrowienie.

Pomimo obskurantyzm naukowego i mediów świecie, coraz więcej osób leczy się na cukrzycę i z tego powodu zorganizowaliśmy w Veneto, dwa zjazdu z nazwy jest prosta: „jak jestem uzdrowiona od cukrzycy”.

To, że zrobili tak, jak „cudowny” ci ludzie muszą być wyjścia z cukrzycy? Pierwszym krokiem było po raz pierwszy zdali sobie sprawę z możliwości leczenia. Bardzo pomocny w tym zakresie jest dokument w formacie RAW i prosty (makro Edizioni, 2012), w którym widzimy grupę 6 osób uleczony od cukrzycy, jedząc tylko pokarm roślinny do stanu surowego w ciągu 30 dni.

Pierwszym ważnym krokiem było uświadomić sobie, że jest drogą do przodu! To może wydawać się drobiazgiem dla zdrowego człowieka, ale dla chorego człowieka, który wyrasta z przekonania, że stało się przekonanie, że choroby nie można wyleczyć.

Wręcz przeciwnie, aby zobaczyć i/lub usłyszeć kogoś, co zrobił on, że jest w stanie wyleczyć z tej samej problemy, włącz światło nadziei, który z kolei napędza procesy wewnętrzne, duchowe procesy są ważnymi i podstawowymi. Nie chcę dawać fałszywych nadziei dla wszystkich, szczególnie dla wielu osób, które cierpią na to czas, ale te roszczenia są obsługiwane przez bezpośrednie świadectwo uzdrowienia coraz większej liczby ludzi.

Rozpowszechniać te importowane zaświad, nacisnął „ocalałych”, aby zjednoczyć się i założyli stowarzyszenie, która nazywała się „za cukrzycy”, którego zadaniem jest, aby doprowadzić do publicznej wiadomości, że istnieje sposób. Droga, oczywiście, nie jest łatwe, bo, zmieniając swój styl życia jest o wiele trudniejsze, niż można sobie wyobrazić.

Do życia-styl-to nie tylko siła, ale i w świecie naszych myśli, świata uczuć i emocji, i coraz bardziej subtelne aspekty istoty ludzkiej triarticolato: ciała, duszy i ducha. Oto podstawowe kroki, aby wziąć do przemiany i uzdrowienia.

Świadectwo – które można przeczytać na tych stronach – ludzi, którzy, choć nie bez trudu

Świadectwo - które można przeczytać na tych stronach - ludzi, którzy, choć nie bez truduLekarze zamiast uczyć się tych ludzi do tego, aby zrozumieć mechanizmy uzdrawiania, co oni robią? Krytykować, atakować i krytykować go za dogmat, nałożone na holu leku, jeden widział: cukrzyca nie jest uleczalny!

Tymczasem, coraz więcej ludzi przychodzi na co dzień w kręgu piekieł tym nieprzyjemnym problemem, z wszystkich testów i przetwarzania oficjalnej sprawozdawczości w ciągu roku, nieodwracalne uszkodzenie oczu, problemy sercowo-naczyniowego, nerek, i dodaj go do Listy do transplantacji i dializowanych.

Stowarzyszenie „zwycięstwo nad cukrzycą” nic się nie sprzedają, nie zajmując fałszywych nadziei, nie zaleca się zawieszenie z oficjalnych metod leczenia, a przede wszystkim, nie jest substytutem dla medycznej. Celem stowarzyszenia jest wyłącznie edukacyjny i informacyjny: zwiększyć świadomość o tych osobistych doświadczeń.

Wtedy każdy będzie panem swego losu, w dobra i zła. Ludzie są uzdrowieni, są tu pod bokiem, w ciało i kości, mają imię i nazwisko i dotykają, i jest dostępny do jakichkolwiek wyjaśnień. Oczywiście, wszystkie dokumenty i egzaminy na rękę. Niestety, na dzień dzisiejszy żadnej medycznej аллопатической wydaje się zainteresowany w realizacji tej drogi.